Промоційні вітрини

Лінійка так званих "промоційних" вітрин для морозива від ISA, розрахована на установку на вулиці або в закладах, де немає високих умов до зовнішнього вигляду і презентабельності морозива.

Вітрини виготовлені з використанням недорогих матеріалів і мають невибагливий дизайн. Однак завдяки потужним холодильним агрегатам та грамотній конструкції ці вітрини забезпечують хороші умови для зберігання морозива в найважчих умовах експлуатації.

Неоднорідність температури в вітрині? Постійні повторення підтанення/замерзання морозива? Іній на морозиві і сніжна "шуба" на стінках вітрини? Якщо Вам знайомі ці проблеми в дешевих вітринах для морозива і Ви хочете їх вирішити, тоді Вам варто звернути увагу на цю "промоційну" лінійку вітрин ISA.

Моделі ISETTA і SAMOA/FIJI мають 7 кліматичний клас і здатні працювати при температурі до +35°C і відносній вологості 75% без зміни температури всередині. Решта моделей мають 4 кліматичний класі здатні працювати при температурі до +30°C і відносній вологості 55%.

Моделі ISETTA та ISABELLA мають статичне охолодження. Моделі BERMUDA, SAMOA/FIJI та IL CARRETTINO DEI GELATI мають динамічне охолодження.

Надійність і стабільність роботи всіх моделей підтверджена роками експлуатації в найскладніших умовах.

 

 

 • Обладнання для виробництва морозива: фризери, пастеризатори, дозрівачі CARPIGIANI.
 • Допоміжне обладнання для виробництва італійського морозива джелато gelato, м'якого морозива soft, морозива на паличці stick, фрозен йогурт
 • Все для оснащення джелатерії: вітрини для морозива, кондитерські вітрини, вітрини для шоколаду виробництва IFI та ISA (Італія)
 • Комерційне холодильне обладнання

КОНТАКТИ

 • Адреса:

  ТОВ "ХОЛОД"
  вул. Сверстюка, 13, оф. 907
  Київ, Україна, 02002

 • Зв'язок:

  +38 044 465 5543
  +38 067 244 1109
  info[a]carpigiani.com.ua

 • Ми в мережі: