Прилавок для приготування десертів з морозива ISA GelatoMix

ISA GelatoMix - прилавок з поверхнею, яка має температуру -10°, призначений для приготування десертів з морозива та шоколаду.

ISA GelatoMix дає необмежений простір для фантазії і дозволяє створювати з обмеженої кількості інгредієнтів необмежену кількість десертів, додаючи фрукти, цукати, шоколад, йогурт, сиропи, топпінги та сухі інгредієнти.

Модуль Gelatomix оснащений поверхнею з нержавіючої сталі, на якій встановлена охолоджувана мармурова плита, повністю ізольована для досягнення максимальної ефективності охолодження зі зниженим споживанням енергії.

Біля охолоджувальної мармурової плити встановлені два контейнери з нержавіючої сталі з підігрівом на водяній бані, для зберігання соусів при ідеальній для подачі температурі. Частина вітрини ближче до покупця містить кілька контейнерів з продуктами для декору (свіжі фрукти, цукати, гранульовані начинки, маленьке печиво і т.д. ...). Задня частина вітрини оснащена ванночкою для миття інструментів і душем для миття вітрини, що гарантує максимальну гігієну виробництва.

Скачати каталог

File name: isa-gelatomix.pdf

Скачати каталог

File name: isa-gelatomix-brochure.pdf

 • Обладнання для виробництва морозива: фризери, пастеризатори, дозрівачі CARPIGIANI.
 • Допоміжне обладнання для виробництва італійського морозива джелато gelato, м'якого морозива soft, морозива на паличці stick, фрозен йогурт
 • Все для оснащення джелатерії: вітрини для морозива, кондитерські вітрини, вітрини для шоколаду виробництва IFI та ISA (Італія), Bolarus (Польща)
 • Комерційне холодильне обладнання

КОНТАКТИ

 • Адреса:

  ТОВ "ХОЛОД"
  вул. Сверстюка, 13, оф. 907
  Київ, Україна, 02002

 • Зв'язок:

  +38 044 465 5543
  +38 067 244 1109
  info[a]carpigiani.com.ua

 • Ми в мережі: