Вітрини для морозива IFI Tonda

Знакова вітрина IFI Tonda в більш ніж шістдесяти країнах світу розповіла казку про те, як мрії перетворюються в дійсність завдяки незашореному мисленню дизайнера та найсучаснішим технологіям, які досі ніколи не застосовувалися в світі джелато.

Перша в історії вітрина круглої форми, з можливістю обертання додає джелато грайливого присмаку дитинства, а також забезпечує найкращі умови для зберігання джелато, близькі до прилавків pozetti.

Незвичайні технології, продуманість до дрібниць та висока якість виконання дозволили вітрині стати лауреатом високої нагороди в ґалузі промислового дизайну Compasso d'Oro, стати частиною колекції Farnesina Design, і, перш за все, отримати беззастережну любов виробників джелато у всьому світі.

Отже, що собою являє Tonda?

Це прилавок, в якому поєднуються властивості по зберіганню морозива прилавка pozzetto та максимальна оглядовість морозива всіх смаків морозива з будь якої точки навіть для дітей.

Круговий рух контейнерів, герметична система закривання скла, просунута технологія вентиляції забезпечують рівномірну температуру в будь якій точці вітрини, роблячи непотрібною роботу зі знаходження правильного місця установки в вітрині для кожного смаку морозива.

Технологія RDF дозоляє зменшити кількість розморожувань, які активуються на основі підрахунку часу, протягом якого вітрину була відкрита. Це позитивно впливає на термін зберігання морозива.

Вітрина Tonda турбується про оператора, який з нею працює: тепер не потрібно постійно рухатися вздовж довгої вітрини, нагинатися та тягнутися до дальнього контейнера. Tonda "доставить" будь який смак морозива в найближчу до оператора позицію максимум за 4.5 секунд.

Обертання контейнерів може бути проти або за годинниковою стрілкою. контролюється за допомогою педалі (опція) або кнопок на панелі керування. Оператор завжди зберігає природнє вертикальне положення тіла. Спина тепер не болить!

Крім того оператор більше не має тривалих контактів з повітрям з температрую -12°...-20°, які теж можуть спричиняти простудні і більш серйозні захворювання.

Скачати каталог

File name: IFI_TONDA.pdf

 • Обладнання для виробництва морозива: фризери, пастеризатори, дозрівачі CARPIGIANI.
 • Допоміжне обладнання для виробництва італійського морозива джелато gelato, м'якого морозива soft, морозива на паличці stick, фрозен йогурт
 • Все для оснащення джелатерії: вітрини для морозива, кондитерські вітрини, вітрини для шоколаду виробництва IFI та ISA (Італія)
 • Комерційне холодильне обладнання

КОНТАКТИ

 • Адреса:

  ТОВ "ХОЛОД"
  вул. Сверстюка, 13, оф. 907
  Київ, Україна, 02002

 • Зв'язок:

  +38 044 465 5543
  +38 067 244 1109
  info[a]carpigiani.com.ua

 • Ми в мережі: