Вітрини для морозива Panorama і Pozzetti

Компанія IFI представила новий концепт вітрин для морозива PANORAMA в 2014 році. Технологія Panorama без перебільшень відкрила нову еру для індустрії джелато. З нею IFI змогла поєднати два фундаментальні фактори в продажі джелато, які досі були взаємовиключаючими: ідеальні умови зберігання в прилавках типу pozzetti і ефектну презентацію морозива в класичних вітринах зі склом. 

Panorama має багато й інших переваг: гігієна, енергозбереження в порівнянні з традиційними вітринами, можливість установки різних температур при малих габаритах, ергономіка та модульний характер. Завдяки своїй універсальності технологія Panorama відкриває нові бізнес-можливості для виробників джелато.

Не дивно, що вітрина Panorama Bellevue в 2014 році була удостоєна однієї з головних нагород в сфері дизайну ADI Compasso d'Oro. Це був перший виріб зі "світу морозива", який удостоївся цієї високої відзнаки за довгі роки її існування.

На сьогодні технологія PANORAMA стала трендовою для всієї галузі. Її пробують копіювати, повторювати, на неї орієнтуються інші виробники. Зараз IFI випускає близько 10 моделей вітрин з цією технологією.

Вітрини IFI з технологією PANORAMA та вітрини pozzetti

 • Обладнання для виробництва морозива: фризери, пастеризатори, дозрівачі CARPIGIANI.
 • Допоміжне обладнання для виробництва італійського морозива джелато gelato, м'якого морозива soft, морозива на паличці stick, фрозен йогурт
 • Все для оснащення джелатерії: вітрини для морозива, кондитерські вітрини, вітрини для шоколаду виробництва IFI та ISA (Італія)
 • Комерційне холодильне обладнання

КОНТАКТИ

 • Адреса:

  ТОВ "ХОЛОД"
  вул. Сверстюка, 13, оф. 907
  Київ, Україна, 02002

 • Зв'язок:

  +38 044 465 5543
  +38 067 244 1109
  info[a]carpigiani.com.ua

 • Ми в мережі: