Вітрини для морозива IFI Panorama Pans

Вітрини Panorama® тепер із стандартними контейнерами для морозива.

Компактність

Завдяки глибині всього 70см, вітрина легко поміщається в будь якому приміщенні. Вимоги до площі зменшені до мінімуму

Модульність

Кількість - від 1 до безкінечності. Panorama® складається з модулів, які можна встановлювати в необмеженій кількості.

Оглядовість

Прозоре скло, надає прекрасний огляд морозиву, поєднуючи емоції кольорів з найвищими стандартами  зберігання. LED підсвічування підкреслює натуральні кольори морозива.

Мульти-температурність

Джелато (Gelato), граніта (granita), мусс (mousse)... кожен продукт може мати свій температурний режим. Для кожного модуля Panorama® існує можливість виставити необхідну температуру. Завдяки вентильованому охолодженню, будь який тип продукту зберігає прекрасну консистенцію

Збереження енергії та продуктів

Загартоване піролітичне скло герметично закриває камеру вітрини завдяки технології HCS від IFI, яка була розроблена спеціально для найкращого зберігання морозива, підтримання гігієни та економії електроенергії. Скло вітрини підігрівом для запобігання утворенню конденсата.

Комфорт

Завдяки глибині вітрини 70см, робота з нею легка - оператору не потрібно нагинатися кожен раз, щоб дістати морозиво з віддаленого контейнера. Кожне скло оснащене доводчиками, які забезпечують м'яке опускання скла. 

 • Обладнання для виробництва морозива: фризери, пастеризатори, дозрівачі CARPIGIANI.
 • Допоміжне обладнання для виробництва італійського морозива джелато gelato, м'якого морозива soft, морозива на паличці stick, фрозен йогурт
 • Все для оснащення джелатерії: вітрини для морозива, кондитерські вітрини, вітрини для шоколаду виробництва IFI та ISA (Італія)
 • Комерційне холодильне обладнання

КОНТАКТИ

 • Адреса:

  ТОВ "ХОЛОД"
  вул. Сверстюка, 13, оф. 907
  Київ, Україна, 02002

 • Зв'язок:

  +38 044 465 5543
  +38 067 244 1109
  info[a]carpigiani.com.ua

 • Ми в мережі: