Вітрини для морозива IFI Panorama Bellevue

Вітрина для морозива IFI Bellevue з технологією Panorama являє собою новий синтез двох фундаментальних характеристик джелато, які завжди були антитезами один одного: досконале збереження морозива в прилавках типу pozetti і прекрасна оглядовість морозива в вітринах зі склом.

Формально, IFI Panorama Bellevue - це прилавок pozzetti, який забезпечує найкращі умови для зберігання морозива джелато.

Але, на відміну від звичайних pozzetti, джелато відкрите для огляду завдяки "дверцятам" із загартованого піролітичного скла з підігрівом (може бути одне скло для 2 або 4 циліндрів). Ці ж "дверцята" служать захисним бар'єром між покупцем та морозивом у відкритому положенні. Світлодіодне освітлення по периметру ячейки підкреслює природні кольори морозива.

Прилавок  IFI Panorama Bellevue має глибину всього 70см і висоту всього 87 см, що робить його ергономічним і пропонує новий спосіб подачі та демонстрації gelato. Це покращує гігієну і обслуговування, тому що дуже легко діставати всі деталі зсередини прилавку.

Вітрина доступна у версії на 8, 10 або 12 смаків. Також може мати версію з двома різними температурними режимами для різних смаків морозива.

Скачати каталог

File name: IFI_BELLEVUE-PANORAMA-catalogue.pdf

Скачати каталог

File name: IFI_BELLEVUE-PANORAMA-folder.pdf

 • Обладнання для виробництва морозива: фризери, пастеризатори, дозрівачі CARPIGIANI.
 • Допоміжне обладнання для виробництва італійського морозива джелато gelato, м'якого морозива soft, морозива на паличці stick, фрозен йогурт
 • Все для оснащення джелатерії: вітрини для морозива, кондитерські вітрини, вітрини для шоколаду виробництва IFI та ISA (Італія)
 • Комерційне холодильне обладнання

КОНТАКТИ

 • Адреса:

  ТОВ "ХОЛОД"
  вул. Сверстюка, 13, оф. 907
  Київ, Україна, 02002

 • Зв'язок:

  +38 044 465 5543
  +38 067 244 1109
  info[a]carpigiani.com.ua

 • Ми в мережі: