Вітрини для морозива IFI Gelato PopApp

Gelato PopApp - компактна робоча станція, яка поєднує простір для виробництва морозива, його демонстрації та продажу. 

Це по суті своїй універсальний і адаптивний магазин, який легко зібрати і розібрати, для установки  різних місцях і контекстах.

Після закінчення робочого дня Gelato PopApp можна закрити простим рухом. Це змінює її площу з 5 м2 до 3.5 м2. 

Gelato PopApp - дозволяє зробити презентацію морозива в будь якому місці. Gelato PopApp - це прозорість і інтерактивність. 

Gelato PopApp складається всього з трьох елементів, тому її монтаж швидкий і простий.  Більше того, вона може мати незалежну систему водопостачання, а для роботи потребує тільки розетки 220В

Увага, яку IFI приділяє турботі про навколишнє середовище, а також, позиція IFI як одного з лідерів галузі відобразилися в якості виконання та матеріалів Gelato PopApp: для покриття панелей використовується антибактеріальний і надміцний матеріал Krion®.

Gelato PopApp містить в собі все необхідне для демонстрації та продажу морозива: мийна ванна, змішувач, робоча поверхня, вітрина типу Panorama, нейтральний контейнер для топпінгів, місце для установки батч-фризера або фризера для м'якого морозива, LED підсвічування, місце для контейнерів, електричні розетки для обладнання, коліщата для легкого переміщення та замок. 

 • Обладнання для виробництва морозива: фризери, пастеризатори, дозрівачі CARPIGIANI.
 • Допоміжне обладнання для виробництва італійського морозива джелато gelato, м'якого морозива soft, морозива на паличці stick, фрозен йогурт
 • Все для оснащення джелатерії: вітрини для морозива, кондитерські вітрини, вітрини для шоколаду виробництва IFI та ISA (Італія), Bolarus (Польща)
 • Комерційне холодильне обладнання

КОНТАКТИ

 • Адреса:

  ТОВ "ХОЛОД"
  вул. Сверстюка, 13, оф. 907
  Київ, Україна, 02002

 • Зв'язок:

  +38 044 465 5543
  +38 067 244 1109
  info[a]carpigiani.com.ua

 • Ми в мережі: