Notice: Trying to get property of non-object in /var/www/ch0ef8da94/www/carpigiani.com.ua/components/com_k2/router.php on line 283
ISA Pagoda

ISA Pagoda

ISA Pagoda - лінійка вітрин, створена ISA разом з дихайнером Ernst Knam характеризує новий архетип професійних вітрин: елегантна, прозора, технологічна.

Елегантна - завдяки високоякісним і довговічним матеріалам, в тому числі покриттю "софт-тач".

Прозора - тому що в ній використовується екстра-прозоре скло, яке дає мінімум спотворень світла, а також LED-підсвічування, яке забезпечує оптимальну презентацію продукції.

Технологічна - тому, що може мати функції контролю вологості, може мати статичне або вентильоване охолодження, може бути у версії для експозиції морозива і  має широкий вибір аксесуарів.

Вітрина існує в двох версіях: Pagoda K та Pagoda Aria

ISA Pagoda K: вітрина з одним рівнем викладки продукції; може мати вбудований холодильного агрегат або підключатися до виносного агрегата. 

ISA Pagoda Aria: дворівнева вітрина  з підключенням до виносного холодильного агрегата.

Вітрини ISA Pagoda Aria оснащені випарником з подвійним потоком повітря для кращого розподілення холодного повітря.

Нижній рівень викладки має вентильований режим охолодження з центральним потоком повітря для збільшення корисного об'єму та покращення оглядовості продукції.

Обидва рівні викладки мають робочу температуру -20°C / +2°C, що дозволяє використовувати вітрину для експозиції будь якої продукції: кондитерських виробів, семіфреддо, тортів з морозива і джелато в контейнерах (тільки у верхній зоні викладки). Серед аксесуарів, доступних для вітрин ISA Pagoda - полички, регульовані по глибині, збільшена робоча зона нагорі, скло на газ-ліфтах, аксесуари для експозиції шоколаду, магнітні гачки для шторок, висувні шухляди і т.п.

Технічні характеристики

File name: isa-pagoda.pdf

Скачати каталог

File name: isa-pagoda-brochure.pdf

 • Обладнання для виробництва морозива: фризери, пастеризатори, дозрівачі CARPIGIANI.
 • Допоміжне обладнання для виробництва італійського морозива джелато gelato, м'якого морозива soft, морозива на паличці stick, фрозен йогурт
 • Все для оснащення джелатерії: вітрини для морозива, кондитерські вітрини, вітрини для шоколаду виробництва IFI та ISA (Італія), Bolarus (Польща)
 • Комерційне холодильне обладнання

КОНТАКТИ

 • Адреса:

  ТОВ "ХОЛОД"
  вул. Сверстюка, 13, оф. 907
  Київ, Україна, 02002

 • Зв'язок:

  +38 044 465 5543
  +38 067 244 1109
  info[a]carpigiani.com.ua

 • Ми в мережі: