Революція в балансуванні джелато від CarpigianiРеволюція в балансуванні рецептів джелато

Один з головних законів приготування джелато говорить, що для приготування морозива з хорошою консистенцією - кремовидного і приємного на дотик, необхідно дотримуватися правильного балансу між рідкими та сухими речовинами в суміші. 

На виставці Sigep 2018, яка пройде 20-24 січня в Ріміні, Італія, компанія Carpigiani представить нову технологію, яка значно змінить межі того, що раніше називалося "правильним" балансом. З цією технологією стало можливим фризерувати суміші, які досі вважалися незбалансованими і після фризерування мали жахливу консистенцію. Технологія дозволила досягнути зменшення на 40% загальної долі всіх сухих речовин в суміші (цукри, жири, молочні білки, клітковина, стабілізатори, емульгатори). Це дозволяє готувати, наприклад, прекрасний полуничний сорбет без додавання жодних додаткових цукрів і тільки з цукрами, які містяться в самих ягодах. Це зменшує глікемічний вплив такого сорбету на 70%.

Дана інновація відкриває широку дорогу рецептам з області здорового харчування, дозволяє з легкістю готувати веганське та вегетаріанське морозиво.

Все це стало можливим завдяки технологіям та ноу-хау, розробленим Carpigiani та Carpigiani Gelato University, які проведуть світову прем'єру інноваційної технології на Sigep 2018. На стенді Carpigiani відвідувачі зможуть прийняти участь в майстер-класах (щодня о 12:30 на італійській мові і о 15:30 на англійській мові) і дізнатися як використовувати нову технологію та балансувати нові рецепти для виробництва джелато з дуже низьким вмістом сухих речовин зі збереженням м'якої кремовидної структури морозива.

Історія індустрії морозива вже знала спроби вирішення задачі з розширення меж "правильного" балансу, але досі такі спроби заключалися в додаванні альтернативних цукрів - таких, як стевія або мальтитол. Інженери Carpigiani та технологи Carpigiani Gelato University вирішили цю задачу інакше. Як саме - дізнаємося на Sigep! Поки що відомо тільки, що технологія буде доступна в фризерах Labotronic HE, Maestro HE та апаратах IDEATRE.

 • Обладнання для виробництва морозива: фризери, пастеризатори, дозрівачі CARPIGIANI.
 • Допоміжне обладнання для виробництва італійського морозива джелато gelato, м'якого морозива soft, морозива на паличці stick, фрозен йогурт
 • Все для оснащення джелатерії: вітрини для морозива, кондитерські вітрини, вітрини для шоколаду виробництва IFI та ISA (Італія), Bolarus (Польща)
 • Комерційне холодильне обладнання

КОНТАКТИ

 • Адреса:

  ТОВ "ХОЛОД"
  вул. Сверстюка, 13, оф. 907
  Київ, Україна, 02002

 • Зв'язок:

  +38 044 465 5543
  +38 067 244 1109
  info[a]carpigiani.com.ua

 • Ми в мережі: